1210J5000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000100GFR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210J5000100GFR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1210
lomakkeissa: 1210J5000100GFR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
16000 pcs
  • Viesti
1210J5000100GFR: n tekniset tiedot
Osa numero 1210J5000100GFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 132114 pcs Tietolomake 1210J5000100GFR.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 10pF