1808J1K50331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1K50331MXT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1808J1K50331MXT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1808
lomakkeissa: 1.1808J1K50331MXT.pdf2.1808J1K50331MXT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
1808J1K50331MXT: n tekniset tiedot
Osa numero 1808J1K50331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 233069 pcs Tietolomake 1.1808J1K50331MXT.pdf2.1808J1K50331MXT.pdf
Jännite - Rated 1500V (1.5kV) Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF