1808J2000331FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000331FFR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1808J2000331FFR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1808
lomakkeissa: 1808J2000331FFR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
1808J2000331FFR: n tekniset tiedot
Osa numero 1808J2000331FFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63836 pcs Tietolomake 1808J2000331FFR.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF