1808JA250100GCTPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250100GCTPY2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1808JA250100GCTPY2
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808
lomakkeissa: 1808JA250100GCTPY2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
1808JA250100GCTPY2: n tekniset tiedot
Osa numero 1808JA250100GCTPY2 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62890 pcs Tietolomake 1808JA250100GCTPY2.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Sarja -
Arvioinnit X1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 10pF