1808JA250331MXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250331MXTSPU Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1808JA250331MXTSPU
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 1808
lomakkeissa: 1808JA250331MXTSPU.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
1808JA250331MXTSPU: n tekniset tiedot
Osa numero 1808JA250331MXTSPU Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 204602 pcs Tietolomake 1808JA250331MXTSPU.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1808JA250390FCRSP
1808JA250390FCRSP
valmistajat: Knowles Syfer
Kuvaus: CAP CER 1808
Varastossa: 49242 pcs
ladata: 1808JA250390FCRSP.pdf
RFQ
1808JA250331MXRSY2
1808JA250331MXRSY2
valmistajat: Knowles Syfer
Kuvaus: CAP CER 330PF 250V X7R 1808
Varastossa: 173557 pcs
ladata: 1808JA250331MXRSY2.pdf
RFQ
1808JA250331MXTSP
1808JA250331MXTSP