1808YA250331FCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250331FCTSP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1808YA250331FCTSP
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808
lomakkeissa: 1808YA250331FCTSP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
1808YA250331FCTSP: n tekniset tiedot
Osa numero 1808YA250331FCTSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35736 pcs Tietolomake 1808YA250331FCTSP.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit X2 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Soft Termination, High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF