1812J0500104FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0500104FCT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812J0500104FCT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1812
lomakkeissa: 1.1812J0500104FCT.pdf2.1812J0500104FCT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
1812J0500104FCT: n tekniset tiedot
Osa numero 1812J0500104FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10906 pcs Tietolomake 1.1812J0500104FCT.pdf2.1812J0500104FCT.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 0.1µF