1812J2000331FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000331FCT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812J2000331FCT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1812
lomakkeissa: 1.1812J2000331FCT.pdf2.1812J2000331FCT.pdf
  • Viesti
1812J2000331FCT: n tekniset tiedot
Osa numero 1812J2000331FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31990 pcs Tietolomake 1.1812J2000331FCT.pdf2.1812J2000331FCT.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 330pF