1812JA250100GCTSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812JA250100GCTSY2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812JA250100GCTSY2
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1812
lomakkeissa: 1812JA250100GCTSY2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
1812JA250100GCTSY2: n tekniset tiedot
Osa numero 1812JA250100GCTSY2 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60803 pcs Tietolomake 1812JA250100GCTSY2.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 10pF