1825J5000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J5000100GCT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1825J5000100GCT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1825
lomakkeissa: 1.1825J5000100GCT.pdf2.1825J5000100GCT.pdf
  • Viesti
1825J5000100GCT: n tekniset tiedot
Osa numero 1825J5000100GCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28081 pcs Tietolomake 1.1825J5000100GCT.pdf2.1825J5000100GCT.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 10pF