1825J5K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J5K00331MXT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1825J5K00331MXT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 5KV X7R 1825
lomakkeissa: 1.1825J5K00331MXT.pdf2.1825J5K00331MXT.pdf
  • Viesti
1825J5K00331MXT: n tekniset tiedot
Osa numero 1825J5K00331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 5KV X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 113654 pcs Tietolomake 1.1825J5K00331MXT.pdf2.1825J5K00331MXT.pdf
Jännite - Rated 5000V (5kV) Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 330pF