1825Y1K20331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y1K20331MXT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1825Y1K20331MXT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1825
lomakkeissa: 1.1825Y1K20331MXT.pdf2.1825Y1K20331MXT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
1825Y1K20331MXT: n tekniset tiedot
Osa numero 1825Y1K20331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56298 pcs Tietolomake 1.1825Y1K20331MXT.pdf2.1825Y1K20331MXT.pdf
Jännite - Rated 1200V (1.2kV) Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 330pF