2211JA250100GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250100GCTSPU Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2211JA250100GCTSPU
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211
lomakkeissa: 2211JA250100GCTSPU.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
2211JA250100GCTSPU: n tekniset tiedot
Osa numero 2211JA250100GCTSPU Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46387 pcs Tietolomake 2211JA250100GCTSPU.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 10pF