2211JA250331MXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250331MXTSPU Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2211JA250331MXTSPU
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 2211
lomakkeissa: 2211JA250331MXTSPU.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
2211JA250331MXTSPU: n tekniset tiedot
Osa numero 2211JA250331MXTSPU Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101356 pcs Tietolomake 2211JA250331MXTSPU.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 330pF