2211YA250331FCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250331FCTSP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2211YA250331FCTSP
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211
lomakkeissa: 2211YA250331FCTSP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
2211YA250331FCTSP: n tekniset tiedot
Osa numero 2211YA250331FCTSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16846 pcs Tietolomake 2211YA250331FCTSP.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit X1, Y2 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 330pF