2211YA250331KXRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250331KXRSP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2211YA250331KXRSP
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 2211
lomakkeissa: 2211YA250331KXRSP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
  • Viesti
2211YA250331KXRSP: n tekniset tiedot
Osa numero 2211YA250331KXRSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 2211 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72105 pcs Tietolomake 2211YA250331KXRSP.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit X1, Y2 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2211 (5728 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapasitanssi 330pF
Sovellukset Safety, Boardflex Sensitive
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2211YA250331MXRSPU
2211YA250331MXRSPU
valmistajat: Knowles Syfer
Kuvaus: CAP CER 330PF 250V X7R 2211
Varastossa: 107426 pcs
ladata: 2211YA250331MXRSPU.pdf
RFQ
2211YA250331KCRSPU
2211YA250331KCRSPU
valmistajat: Knowles Syfer
Kuvaus: CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211
Varastossa: 52648 pcs
ladata: 2211YA250331KCRSPU.pdf
RFQ
2211YA250331KXRSPU
2211YA250331KXRSPU