2220J1K20331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J1K20331MXT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2220J1K20331MXT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 1.2KV X7R 2220
lomakkeissa: 1.2220J1K20331MXT.pdf2.2220J1K20331MXT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
2220J1K20331MXT: n tekniset tiedot
Osa numero 2220J1K20331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 1.2KV X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86647 pcs Tietolomake 1.2220J1K20331MXT.pdf2.2220J1K20331MXT.pdf
Jännite - Rated 1200V (1.2kV) Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 330pF