2220J2000331JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2000331JCT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2220J2000331JCT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2220
lomakkeissa: 1.2220J2000331JCT.pdf2.2220J2000331JCT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
2220J2000331JCT: n tekniset tiedot
Osa numero 2220J2000331JCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35234 pcs Tietolomake 1.2220J2000331JCT.pdf2.2220J2000331JCT.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 330pF