2225J2000331FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J2000331FCT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2225J2000331FCT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2225
lomakkeissa: 1.2225J2000331FCT.pdf2.2225J2000331FCT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
2225J2000331FCT: n tekniset tiedot
Osa numero 2225J2000331FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13074 pcs Tietolomake 1.2225J2000331FCT.pdf2.2225J2000331FCT.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 330pF