2225J5000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J5000100GFR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2225J5000100GFR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2225
lomakkeissa: 2225J5000100GFR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
2225J5000100GFR: n tekniset tiedot
Osa numero 2225J5000100GFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16142 pcs Tietolomake 2225J5000100GFR.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 10pF