2225Y1K50331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K50331MXT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2225Y1K50331MXT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 1.5KV X7R 2225
lomakkeissa: 1.2225Y1K50331MXT.pdf2.2225Y1K50331MXT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
2225Y1K50331MXT: n tekniset tiedot
Osa numero 2225Y1K50331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 1.5KV X7R 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34202 pcs Tietolomake 1.2225Y1K50331MXT.pdf2.2225Y1K50331MXT.pdf
Jännite - Rated 1500V (1.5kV) Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 330pF