SBSMP5000682MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
SBSMP5000682MXT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SBSMP5000682MXT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus FILTER LC(PI) 6800PF SMD
lomakkeissa: SBSMP5000682MXT.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SBSMP5000682MXT: n tekniset tiedot
Osa numero SBSMP5000682MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus FILTER LC(PI) 6800PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18248 pcs Tietolomake SBSMP5000682MXT.pdf
Jännite - Rated 500V arvot C = 6800pF
Tyyppi Low Pass teknologia LC (Pi)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Sarja SBSM
Resistance - Channel (ohmia) - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad Muut nimet 1608-1202-2
Käyttölämpötila - Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus 0.130" (3.30mm)
suodattimien järjestys 3rd ESD Protection No
Yksityiskohtainen kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 6800pF 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad nykyinen 10A
Keskus / rajataajuus - vaimennus Arvo 44dB @ 100MHz