SFAJC5000331MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJC5000331MC1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFAJC5000331MC1
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
lomakkeissa: SFAJC5000331MC1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
SFAJC5000331MC1: n tekniset tiedot
Osa numero SFAJC5000331MC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7667 pcs Tietolomake SFAJC5000331MC1.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
thread Size M3x0.5 lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Sarja SFAJ
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial, Bushing
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 13dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 330pF