SFBCP2000201ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCP2000201ZC1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFBCP2000201ZC1
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 200PF 200V AXIAL
lomakkeissa: SFBCP2000201ZC1.pdf
  • Viesti
SFBCP2000201ZC1: n tekniset tiedot
Osa numero SFBCP2000201ZC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 200PF 200V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2561 pcs Tietolomake SFBCP2000201ZC1.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi -20%, +80%
thread Size 8-32 lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Sarja SFBC
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial, Bushing
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 200pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 200pF