SFBDP5000441MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBDP5000441MC1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFBDP5000441MC1
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 440PF 500V AXIAL
lomakkeissa: SFBDP5000441MC1.pdf
  • Viesti
SFBDP5000441MC1: n tekniset tiedot
Osa numero SFBDP5000441MC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 440PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5595 pcs Tietolomake SFBDP5000441MC1.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
thread Size 12-32 lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Sarja SFBD
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial, Bushing
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 20dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 440pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 440pF