SFBLL5000682MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLL5000682MX1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFBLL5000682MX1
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL
lomakkeissa: SFBLL5000682MX1.pdf
  • Viesti
SFBLL5000682MX1: n tekniset tiedot
Osa numero SFBLL5000682MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4191 pcs Tietolomake SFBLL5000682MX1.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
thread Size M4x0.7 lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Sarja SFBL
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial, Bushing
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 41dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 6800pF