SFBMP2000203MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMP2000203MX1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFBMP2000203MX1
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.02UF 200V AXIAL
lomakkeissa: SFBMP2000203MX1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
SFBMP2000203MX1: n tekniset tiedot
Osa numero SFBMP2000203MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.02UF 200V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4623 pcs Tietolomake SFBMP2000203MX1.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
thread Size M5x0.8 lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Sarja SFBM
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial, Bushing
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.02µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 0.02µF