SFBMP5000660ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMP5000660ZC0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFBMP5000660ZC0
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 66PF 500V AXIAL
lomakkeissa: SFBMP5000660ZC0.pdf
  • Viesti
SFBMP5000660ZC0: n tekniset tiedot
Osa numero SFBMP5000660ZC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 66PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2872 pcs Tietolomake SFBMP5000660ZC0.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi -20%, +80%
thread Size M5x0.8 lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Sarja SFBM
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial, Bushing
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 4dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 66pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 66pF