SFCIL5000331MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFCIL5000331MC0
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
SFCIL5000331MC0: n tekniset tiedot
Osa numero SFCIL5000331MC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7787 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
thread Size 2BA lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial, Bushing
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 330pF