SFLML5000331MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFLML5000331MC0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFLML5000331MC0
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
lomakkeissa: SFLML5000331MC0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
SFLML5000331MC0: n tekniset tiedot
Osa numero SFLML5000331MC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6521 pcs Tietolomake SFLML5000331MC0.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
thread Size M5x0.8 lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm) Sarja SFLM
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial, Bushing
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 16dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 330pF