SFSRC5000220ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSRC5000220ZC0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFSRC5000220ZC0
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
lomakkeissa: SFSRC5000220ZC0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
SFSRC5000220ZC0: n tekniset tiedot
Osa numero SFSRC5000220ZC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4616 pcs Tietolomake SFSRC5000220ZC0.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi -20%, +80%
thread Size - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm) Sarja SFSRC
Arvioinnit - Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 22pF