2SCR293PFRAT100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SCR293PFRAT100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SCR293PFRAT100
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus NPN DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON
lomakkeissa: 1.2SCR293PFRAT100.pdf2.2SCR293PFRAT100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
2SCR293PFRAT100: n tekniset tiedot
Osa numero 2SCR293PFRAT100 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus NPN DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 676868 pcs Tietolomake 1.2SCR293PFRAT100.pdf2.2SCR293PFRAT100.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 30V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 350mV @ 25mA, 500mA
transistori tyyppi NPN Toimittaja Device Package MPT3
Sarja Automotive, AEC-Q101 Virta - Max 500mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-243AA
Muut nimet 2SCR293PFRAT100TR Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 320MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 30V 1A 320MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 270 @ 100mA, 2V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 1A