BA033CC0WT
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA033CC0WT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BA033CC0WT
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-5
lomakkeissa: 1.BA033CC0WT.pdf2.BA033CC0WT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
BA033CC0WT: n tekniset tiedot
Osa numero BA033CC0WT Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78147 pcs Tietolomake 1.BA033CC0WT.pdf2.BA033CC0WT.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 25V
Toimittaja Device Package TO-220-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 Full Pack PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-220-5
Nykyinen - Supply (Max) 5mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2.5mA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot Enable