BD33C0AFP-CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD33C0AFP-CE2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BD33C0AFP-CE2
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
lomakkeissa: 1.BD33C0AFP-CE2.pdf2.BD33C0AFP-CE2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BD33C0AFP-CE2: n tekniset tiedot
Osa numero BD33C0AFP-CE2 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67728 pcs Tietolomake 1.BD33C0AFP-CE2.pdf2.BD33C0AFP-CE2.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 26.5V
Toimittaja Device Package TO-252-3 Sarja Automotive, AEC-Q100
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet BD33C0AFP-CE2DKR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A TO-252-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2.5mA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot -