BD80C0AFP-CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD80C0AFP-CE2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BD80C0AFP-CE2
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 8V 1A TO252-3
lomakkeissa: 1.BD80C0AFP-CE2.pdf2.BD80C0AFP-CE2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BD80C0AFP-CE2: n tekniset tiedot
Osa numero BD80C0AFP-CE2 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus IC REG LINEAR 8V 1A TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80348 pcs Tietolomake 1.BD80C0AFP-CE2.pdf2.BD80C0AFP-CE2.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 26.5V
Toimittaja Device Package TO-252-3 Sarja Automotive, AEC-Q100
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 50dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet BD80C0AFP-CE2DKR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A TO-252-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2.5mA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BD80C0AFPS-E2
BD80C0AFPS-E2
valmistajat: LAPIS Semiconductor
Kuvaus: IC REG LINEAR 8V 1A TO252S-3
Varastossa: 67762 pcs
ladata: BD80C0AFPS-E2.pdf
RFQ
BD80C0AWFP-CE2
BD80C0AWFP-CE2
Kuvaus: IC REG LINEAR 8V 1A TO252-5
Varastossa: 181211 pcs
ladata: BD80C0AWFP-CE2.pdf
RFQ
BD809G
BD809G
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS NPN 80V 10A TO-220AB
ladata: BD809G.pdf
BD80GA5MEFJ-ME2
BD80GA5MEFJ-ME2
Kuvaus: IC REG LINEAR 8V 500MA 8HTSOP-J
ladata: BD80GA5MEFJ-ME2.pdf
BD80C0AFP2-CE2
BD80C0AFP2-CE2
Kuvaus: IC REG LINEAR 8V 1A TO263-3F