ESR01MZPJ181
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR01MZPJ181 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESR01MZPJ181
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus RES SMD 180 OHM 5% 1/5W 0402
lomakkeissa: ESR01MZPJ181.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
ESR01MZPJ181: n tekniset tiedot
Osa numero ESR01MZPJ181 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 180 OHM 5% 1/5W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4100203 pcs Tietolomake ESR01MZPJ181.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja ESR paneeli tila 180 Ohms
Virta (wattia) 0.2W, 1/5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet RHM1009TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 180 Ohms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film