MCR03EZPFX1503
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX1503 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCR03EZPFX1503
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: MCR03EZPFX1503.pdf
  • Viesti
MCR03EZPFX1503: n tekniset tiedot
Osa numero MCR03EZPFX1503 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6955 pcs Tietolomake MCR03EZPFX1503.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja MCR paneeli tila 150 kOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)