MCR03EZPFX3301
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX3301 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCR03EZPFX3301
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus RES SMD 3.3K OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: MCR03EZPFX3301.pdf
  • Viesti
MCR03EZPFX3301: n tekniset tiedot
Osa numero MCR03EZPFX3301 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3.3K OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4615 pcs Tietolomake MCR03EZPFX3301.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja MCR paneeli tila 3.3 kOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet RHM3.30KHDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film