MCR03EZPFX7152
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX7152 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCR03EZPFX7152
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus RES SMD 71.5K OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: MCR03EZPFX7152.pdf
  • Viesti
MCR03EZPFX7152: n tekniset tiedot
Osa numero MCR03EZPFX7152 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 71.5K OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4264 pcs Tietolomake MCR03EZPFX7152.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja MCR paneeli tila 71.5 kOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet RHM71.5KHDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 71.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film