R4008ANDTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R4008ANDTL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R4008ANDTL
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 10V DRIVE CPT
lomakkeissa: R4008ANDTL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
R4008ANDTL: n tekniset tiedot
Osa numero R4008ANDTL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET N-CH 10V DRIVE CPT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107230 pcs Tietolomake R4008ANDTL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package CPT3
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 4A, 10V
Tehonkulutus (Max) 20W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 400V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 400V 8A (Ta) 20W (Tc) Surface Mount CPT3
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 8A (Ta)