R6002ENDTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6002ENDTL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R6002ENDTL
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 600V 1.7A CPT3
lomakkeissa: R6002ENDTL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
R6002ENDTL: n tekniset tiedot
Osa numero R6002ENDTL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET N-CH 600V 1.7A CPT3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 322226 pcs Tietolomake R6002ENDTL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package CPT3
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 500mA, 10V
Tehonkulutus (Max) 20W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet R6002ENDTLTR
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 65pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.5nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 600V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 600V 1.7A (Tc) 20W (Tc) Surface Mount CPT3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 1.7A (Tc)