RF2001T4S
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF2001T4S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RF2001T4S
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FN
lomakkeissa: RF2001T4S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RF2001T4S: n tekniset tiedot
Osa numero RF2001T4S Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50693 pcs Tietolomake RF2001T4S.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.6V @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package TO-220FN Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 30ns
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 20A Through Hole TO-220FN
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A