RF201LAM4STR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF201LAM4STR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RF201LAM4STR
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDTM
lomakkeissa: 1.RF201LAM4STR.pdf2.RF201LAM4STR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
RF201LAM4STR: n tekniset tiedot
Osa numero RF201LAM4STR Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDTM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 596782 pcs Tietolomake 1.RF201LAM4STR.pdf2.RF201LAM4STR.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 1.5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package PMDTM Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 30ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-128
Muut nimet RF201LAM4STRTR Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 1.5A Surface Mount PMDTM Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1µA @ 400V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1.5A Kapasitanssi @ Vr, F -