SIM-012STT87
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SIM-012STT87 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIM-012STT87
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus EMITTER IR 950NM 40MA SMD
lomakkeissa: SIM-012STT87.pdf
  • Viesti
SIM-012STT87: n tekniset tiedot
Osa numero SIM-012STT87 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus EMITTER IR 950NM 40MA SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3380 pcs Tietolomake SIM-012STT87.pdf
Aallonpituus 950nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.2V
Katselukulma 24° Tyyppi Infrared (IR)
Sarja - Radiant Intensity (Ie) Min @ Jos 0.9mW/sr @ 20mA
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD
Muut nimet 511-1360-2
SIM-012STT87-ND
SIM-012STT87F
Suuntautuminen Side View
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Infrared (IR) Emitter 950nm 1.2V 40mA 0.9mW/sr @ 20mA 24° 4-SMD Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) 40mA