2008B-700
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
2008B-700 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2008B-700
Valmistaja / merkki: LEDdynamics, Inc.
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
lomakkeissa: 2008B-700.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
2008B-700: n tekniset tiedot
Osa numero 2008B-700 Valmistaja LEDdynamics, Inc.
Kuvaus LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4808 pcs Tietolomake 2008B-700.pdf
Paino - Voltage - lähtö 32V (Max)
Jännite - tulo (Min) 5V Jännite - tulo (Max) 32V
Tyyppi Constant Current topologia Buck
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 1.50" Dia x 0.50" H (38.1mm x 12.7mm)
Sarja PowerPuck; 2008B Arvioinnit -
Virta (wattia) 22W Muut nimet 2008B700
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 95% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 700mA
Hyväksynnät -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2009
valmistajat: LEDdynamics, Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC BOOST 8V 350MA
Varastossa: 11197 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN SSL RCPT 2POS 4MM SOLDER
Varastossa: 3380 pcs
ladata: 2008996-1.pdf
RFQ
2009
valmistajat: Curtis Industries
Kuvaus: CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.438"
ladata: 2009.pdf
2008W
2008W
valmistajat: Curtis Industries
Kuvaus: CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438"
ladata: 2008W.pdf