7007-PL000-F
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
LEDdynamics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 7007-PL000-F
Valmistaja / merkki: LEDdynamics, Inc.
Tuotteen Kuvaus LED ENDOR STAR MODULE AMBER
lomakkeissa: 7007-PL000-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
7007-PL000-F: n tekniset tiedot
Osa numero 7007-PL000-F Valmistaja LEDdynamics, Inc.
Kuvaus LED ENDOR STAR MODULE AMBER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8787 pcs Tietolomake 7007-PL000-F.pdf
Aallonpituus - Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) -
Katselukulma - Tyyppi LED Module
Lämpötila - Testi 25°C Koko / Dimension 19.90mm L x 19.90mm W
Sarja Endor Star™ Pakkaus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lumenia / W @ Nykyinen - Test -
Valoa lähettävä pinta (LES) 10.68mm Diameter linssi Domed
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 3.58mm
Flux @ Current / Temperature - Testi 35 lm (Typ) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Endor Star™ Amber Starboard Nykyinen - Testi 350mA
Nykyinen - Max 700mA kokoonpano Starboard