FGG.3K.303.CLCC85
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FGG.3K.303.CLCC85
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: FGG.3K.303.CLCC85.pdf
  • Viesti
FGG.3K.303.CLCC85: n tekniset tiedot
Osa numero FGG.3K.303.CLCC85 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4366 pcs Tietolomake FGG.3K.303.CLCC85.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 303 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome Sarja 3K
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 25A Yhteydenotto Material Brass
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Silver
kaapeli Opening 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome