FGL.0K.303.CLLC35Z
Tuote-esittely
Osa numero: FGL.0K.303.CLLC35Z
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
lomakkeissa: FGL.0K.303.CLLC35Z.pdf
  • Viesti
FGL.0K.303.CLLC35Z: n tekniset tiedot
Osa numero FGL.0K.303.CLLC35Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4561 pcs Tietolomake FGL.0K.303.CLLC35Z.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 303 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome Sarja 0K
Pakkaus Bulk Suuntautuminen L
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 3
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome