FGL.0K.304.CLLC45
Tuote-esittely
Osa numero: FGL.0K.304.CLLC45
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
lomakkeissa: FGL.0K.304.CLLC45.pdf
  • Viesti
FGL.0K.304.CLLC45: n tekniset tiedot
Osa numero FGL.0K.304.CLLC45 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5219 pcs Tietolomake FGL.0K.304.CLLC45.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 304 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome Sarja 0K
Pakkaus Bulk Suuntautuminen L
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 4
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 7A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome
Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FGL.0K.305.CLLC45
FGL.0K.305.CLLC45
valmistajat: LEMO
Kuvaus: CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
Varastossa: 4060 pcs
ladata: FGL.0K.305.CLLC45.pdf
RFQ
FGL.0K.303.KYMC50Z
FGL.0K.303.KYMC50Z
valmistajat: LEMO
Kuvaus: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Varastossa: 6475 pcs
ladata: FGL.0K.303.KYMC50Z.pdf
RFQ
FGL.0K.304.CLLC45Z
FGL.0K.304.CLLC45Z
Kuvaus: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP