PAC.M0.2GL.CC65G
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PAC.M0.2GL.CC65G
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: PAC.M0.2GL.CC65G.pdf
  • Viesti
PAC.M0.2GL.CC65G: n tekniset tiedot
Osa numero PAC.M0.2GL.CC65G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3742 pcs Tietolomake PAC.M0.2GL.CC65G.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M02 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen C
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 2
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 10A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Gray
kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)